Адаптил спрей 60 мл

Артикулuv9-902683
Адаптил спрей 60 мл
New!

Обзор

Полное описание

Адаптіл (Adaptil) - феромон, змінний флакон для дифузора, 48 мл, модулятор поведінки для собак, коректор поведінки

Адаптіл (Adaptil) - це ефективний і безпечний спосіб відновити гарне самопочуття і нормалізувати поведінку собаки в стресовій ситуації. Синтезований заспокійливий феромон D.A.P. для собак аналог феромону годуючих сук заспокоює собаку на підсвідомому рівні, створюючи у тварини відчуття умиротворення і безпеки. Відчуття "материнського тепла" собака "пам'ятає" протягом усього життя. На цьому заснована дія синтезованого феромона собаки D.A.P., який допомагає цуценятам і дорослим собакам освоюватися в незнайомих місцях, і полегшує переживання стресових ситуацій. Препарат не є лікарським засобом.

Адаптіл відновлює гарне самопочуття і нормалізує поведінку собаки в стресових ситуаціях. Рекомендується при ранньому відлученні цуценят від матері і при різних стресових для собаки ситуаціях: при боязні шумів і вибухів (салюти, феєрверки, постріли, гроза і т.п.), при розлученні з господарем (страх самотності, тимчасове розставання), при появі нового члена сім'ї, під час і після візиту до ветеринара, при відвідуванні виставки, при транспортуванні тварини.

Склад лікарського засобу

Модулятор поведінки для собак D.A.P. випускається під новим торговим назвою - "Адаптіл".

Структурний аналог феромону лактуючих собак (D.A.P.). За зовнішнім виглядом препарат являє собою безбарвну прозору рідину. Продукт не має запаху, не токсичний, не впливає на самопочуття людей, не має наркотичних і транквілізаторних властивостей.

Форми випуску:

    Комплект: 1 дифузор + 1 флакон по 48 мл.
    Запасний флакон для дифузора: 1 флакон по 48 мл.
    Спрей 60 мл
 

Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Адаптіл дифузор: Зняти кришку з флакона. Вставити флакон в дифузор і закрутити до відчуття легкого опору. Зібраний дифузор включити в електричну розетку. Площа дії: 50-70 м2.

Адаптіл спрей: Декілька разів на добу за 15 хвилин до використання обробіть місця, де найчастіше буває собака, наприклад, салон автомобіля, клітина, переноска, лежак або будиночок. Вплив спрею триває до 2-х годин, застосуйте спрей ще раз, якщо дія помітно зменшилася.

Передозування неможливе, так як препарат не накопичується в організмі.

Флакона достатньо приблизно на місяць постійного використання.

Не має побічних ефектів і протипоказань.
 

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

Не розпиляти на тварину!

D.A.P. феромон для собак не залишає слідів, але все ж радимо Вам перевірити його на менш помітних місцях.
 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

У сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів при кімнатній температурі. Термін придатності - 4 роки.

Характеристики

weight
0.055 кг
Бренд
Ceva
Температура Минимум
0
Температура Максимум
25
Виды Животных
Собаки
Базовая единица
шт
Артикул
АА0010535
1 335 грн.
uv9-902683
В наличии
Отзывы и оценки покупателей

Оставьте отзыв об этом товаре первым!

  • Отзывы в соцсетях