Краплі на холку KRKA Селафорт проти зовнішніх і внутрішніх паразитів для котів вагою 7.6-10 кг №1

 • Застосування

  Лікування та профілактика котів за інвазії бліх (Ctenocephalides spp. – протягом одного місяця після одноразового застосування), волосоїдів (Felicola subrostratus) та за отодектозу (Otodectеs cynotis), токсокарозу (Toxocara cati), анкілостомозу (Ancylostoma tubaeforme), а також для профілактики дирофіляріозу (Dirofilariа іmmitis, Dirofilaria repens – при щомісячному нанесенні).

  Лікування та профілактика собак масою тіла 2,5 кг і менше за інвазії бліх (Ctenocephalides spp., Pulex irritans – протягом одного місяця після одноразового застосування), волосоїдів (Trichodectes canis) та за отодектозу (Otodectеs сynotis), токсокарозу (Toxocarа canis), анкілостомозу (Ancylostoma caninum), а також для профілактики дирофіляріозу (Dirofilariа іmmitis, Dirofilaria repens – при щомісячному нанесенні).

  Дозування

  Препарат слід застосовувати у вигляді одноразового нанесення одноразової дози (6 мг/кг селамектину).

  За моноінвазії або мікстінвазії тварини застосовують тільки одне нанесення рекомендованої дози (6 мг/кг селамектину). Відповідна тривалість періоду лікування для окремих паразитів вказана нижче.

  1 піпетка, інструкція, стикер для контролю дати оброблення.

 • БрендKRKA
  ВиробникKRKA
  Країна виробництваСловенія
  Колір та зовнішній вигляд
  Вага
  Розміри
  Інші характеристики
  Тип средстваКраплі
  Тип животногоКішки
  Объем1 мл
  НазначениеДля лікування і профілактики; Догляд за шерстю; Проти бліх та кліщів
  Действующие веществаСеламектин
 • Краплі на холку KRKA Селафорт проти зовнішніх і внутрішніх паразитів для котів вагою 7.6-10 кг №1 отзывы
  Отзывов ещё нет — ваш может стать первым!
   Оставьте отзыв об этом товаре первым!
  Купить Краплі на холку KRKA Селафорт проти зовнішніх і внутрішніх паразитів для котів вагою 7.6-10 кг №1
  Застосовують для профілактики та лікування собак і котів у разі зараження блохами, вошами, волосоїдами, отодектозом, дирофіляріозом, токсокарозом, анкілостомозом. Запобігає розмноженню бліх, гальмує розвиток яєць і личинок. Під час лікування: алергічного блошиного дерматиту застосовують один раз на місяць у період активності бліх; У разі отодектозу — одноразово на холку; для профілактики та лікування дирофіляріозу застосовують щомісяця. Препарат можна застосовувати з 6-тижневого віку.
  We use cookies. By continuing to use the site you agree to our privacy policy