Краплі на холку KRKA Селафорт проти зовнішніх і внутрішніх паразитів для котів вагою 2.6-7.5 кг №1

 • Застосовують для профілактики та лікування собак і котів у разі зараження блохами, вошами, волосоїдами, отодектозом, дирофіляріозом, токсокарозом, анкілостомозом. Запобігає розмноженню бліх, гальмує розвиток яєць і личинок. Під час лікування: алергічного блошиного дерматиту застосовують один раз на місяць у період активності бліх; У разі отодектозу — одноразово на холку; для профілактики та лікування дирофіляріозу застосовують щомісяця. Препарат можна застосовувати з 6-тижневого віку.

  Щомісячне оброблення вагітних, а також з лактацією тварин сприяє захисту від блошиної інвазії в цуценят і кошенят до 7-тижневого віку. Активна речовина — селамектин — не проникає через гематоенцефалічний бар'єр, тому має високий рівень безпеки. Порядок застосування: відкрутити ковпачок, іншою стороною ковпачка пробити захисну мембрану, розділити шерсть тварини, препарат нанести на шкіру в основі шиї перед лопатками. Піпетка Селафорт по 0,25 мл, запаковано в картонну коробку з інструкцією.

  Розміри: 75 х 25 х 130 мм.

  1 піпетка, інструкція, стикер для контролю дати оброблення.

 • БрендKRKA
  ВиробникKRKA
  Країна виробництваСловенія
  Колір та зовнішній вигляд
  Вага
  Вага200 г
  Розміри
  Інші характеристики
  Тип средстваКраплі
  Тип животногоКішки
  Объем0.75 мл
  НазначениеДля лікування і профілактики; Догляд за шерстю; Проти бліх та кліщів
  Действующие веществаСеламектин
 • Краплі на холку KRKA Селафорт проти зовнішніх і внутрішніх паразитів для котів вагою 2.6-7.5 кг №1 отзывы
  Отзывов ещё нет — ваш может стать первым!
   Оставьте отзыв об этом товаре первым!
  Купить Краплі на холку KRKA Селафорт проти зовнішніх і внутрішніх паразитів для котів вагою 2.6-7.5 кг №1
  Застосовують для профілактики та лікування собак і котів у разі зараження блохами, вошами, волосоїдами, отодектозом, дирофіляріозом, токсокарозом, анкілостомозом. Запобігає розмноженню бліх, гальмує розвиток яєць і личинок. Під час лікування: алергічного блошиного дерматиту застосовують один раз на місяць у період активності бліх; У разі отодектозу — одноразово на холку; для профілактики та лікування дирофіляріозу застосовують щомісяця. Препарат можна застосовувати з 6-тижневого віку.
  We use cookies. By continuing to use the site you agree to our privacy policy