Таблетки від глистів Празистан для котів з ароматом м'яса, 10 табл. по 0,8 г, Vitomax

 • Празистан ТМ «Витамакс» - комбінований препарат, до складу якого входять пірантелу памоат і празиквантел. Дія препарату зумовлена дією вищевказаних компонентів, які забезпечують широкий спектр антигельмінтні дії на всі фази розвитку круглих і стрічкових гельмінтів, що паразитують у кішок та собак.

  Пірантелу памоат (група тетрагидропиримидинив) активний проти нематод (круглі гельмінти), впливає на їх холінергічні рецептори, що призводить до необоротного спастическому параліч паразитів. Пірантелу памоат майже не всмоктується з кишечнику і завдяки цьому пролонгується його антигельмінтну дію. Виводиться з організму переважно у незміненому вигляді (93%) з фекаліями.

  Празиквантел - синтетичне з'єднання похідне хіноліну. Він активний проти цестод (стрічкові гельмінти), підвищує проникність мембран для іонів кальцію, викликає підвищення м'язової активності, яке змінюється скороченням мускулатури і спастичним паралічем, викликає руйнування зовнішнього покриву цестод дорослих форм. Дослідження як in vitro, так і in vivo показали, що празиквантел викликає серйозне поразку оболонки паразита, що призводить до спазму і паралічу. Настає майже миттєва тонічна судома м'язів паразита і швидка вакуолізація синцитіальних оболонки. Ця швидка судома викликана змінами в двовалентних катіонних потоках, зокрема кальцію.

  Празиквантел добре всмоктується в шлунково-кишковому тракті і досягає максимальної концентрації в плазмі крові через 1-3 години. Біодоступність становить близько 80%. Розподіляється в органах і тканинах тваринного і зв'язується з білками крові. Виводиться з організму з сечею і в незначній кількості-з калом.

  Склад:

  1 таблетка (0,8 г) містить діючі речовини: пірантелу памоат – 150 мг, празиквантел - 50 мг, крохмаль картопляний, лактоза, кальцію стеарат.

  Застосування і дозування:

  Дегельмінтизація собак при ураженні круглими (нематоди) і стрічкових (цестоди) гельмінтами.

  Перорально. Таблетки задають тваринам окремо або змішують з кормом у подрібненому вигляді або примусово на корінь мови у наступних дозах:

  Собаки, в т. ч. цуценята до 2 кг – ¼ таблетки;

  2-5 кг – ½ таблетки;

  5-10 кг – 1 таблетка;

  10-20 кг 2 таблетки;

  20-30 кг – 3 таблетки;

  30-40 кг – 4 таблетки;

  40-50 кг – 5 таблеток.

  Профілактичну дегельмінтизацію рекомендується проводити 1 раз у квартал (4 рази в рік), повторна обробка через 14 днів.

  Цуценят дегельминтизують починаючи з місячного віку.

  Переваги:

  - Дотримання голодної дієти не вимагається;

  - Знижене слиновиділення при вживанні;

  - Надає щадні дію на організм за рахунок вмісту лактози в складі;

  - Легко ділиться за рахунок розділової лінії;

  - Легкий прийом препарату за рахунок аромату м'яса;

  - Гарантія від фальсифікації за рахунок фірмового знака.

  Протипоказання:

  Підвищена чутливість до компонентів препарату.

  Не застосовувати самкам у першій половині вагітності і протягом двох тижнів після пологів, цуценятам до 4 тижнів, виснаженим і хворим на інфекційні хвороби тварин. Не застосовувати одночасно з піперазином і препаратами, які інгібують холинестеразу.

  Застереження:

  У деяких випадках у окремих тварин при сильній інвазії можлива діарея, блювання, кропив'янка та свербіж у ділянці прямої кишки, занепокоєння. Ці ознаки швидко зникають без додаткового втручання. Слід дотримуватися рекомендованих доз. При роботі з препаратом необхідно дотримуватися загальних правил особистої гігієни і правил роботи з ветеринарними препаратами

  Термін придатності: 3 роки з дати виробництва.

 • БрендVitomax
  ВиробникVitomax
  Країна виробництваУкраина_
  Колір та зовнішній вигляд
  Вага
  Розміри
  Інші характеристики
  Тип средстваТаблетки
  Тип животногоКішки
  НазначениеПроти глистів
  Кількість в упаковці, шт10 табл.
 • Таблетки від глистів Празистан для котів з ароматом м'яса, 10 табл. по 0,8 г, Vitomax отзывы
  Отзывов ещё нет — ваш может стать первым!
   Оставьте отзыв об этом товаре первым!
  Купить Таблетки від глистів Празистан для котів з ароматом м'яса, 10 табл. по 0,8 г, Vitomax
  Празистан ТМ «Витамакс» - комбінований препарат, до складу якого входять пірантелу памоат і празиквантел. Дія препарату зумовлена дією вищевказаних компонентів, які забезпечують широкий спектр антигельмінтні дії на всі фази розвитку круглих і стрічкових гельмінтів, що паразитують у кішок та собак.​
   В наличии 
  We use cookies. By continuing to use the site you agree to our privacy policy