Дезінсектант спрей Екстразоль М КІН, 300 мл

 • Екстразоль М

  ветеринарний препарат інсектоакарицидний

  застосовується для терапії та профілактики ектопаразитарних захворювань сільськогосподарських і домашніх тварин,

  використовуються як в приміщеннях, так і безпосередньо на тварин

  Склад
  Діюча речовина:
  дельтаметрин 0,020%, есбіотрин 0.170%, тетраметрин 0,038%


  Ефективність застосування

  Опис
  Емульсія білого кольору зі слабким характерним запахом.

  Лабораторні та клінічні дослідження, відгуки ветеринарних лікарів агропідприємств різних форм власності та населення свідчать про високу ефективність препарату «Екстразоль М».

  «Екстразоль М»

  Терапія та профілактика ектопаразитарних захворювань сільськогосподарських та домашніх тварин: коней, великої рогатої худоби, овець, кіз, собак, котів, курей, свиней (сифункулятози, ктеноцефалідози, малофагози, саркоптоїдози; іксодідози; мелофагоз овець і коней, ураження овець личинками порожнинного овода (естроз), курячий кліщ). Використовується в комплексному лікуванні демодекозу собак, великої рогатої худоби. Препарат використовується для дезінвазії тваринницьких і господарського призначення приміщень при саркоптоїдозах, малофагозах, сифункулятозах свиней, великої рогатої худоби, коней, овець, птахів, м ясоїдних; ураженні блохами, кліщами, клопами.

  Дози і спосіб використання
  Використання на тваринах. Проти вошей, малофагов, бліх. Спосіб обробки: беруть препарат і проводять дворазове обприскування з інтервалом 8-10 днів.

  Препарат наноситися зовнішньо, безпосередньо на шкіру, в місця, недоступні для злизування: собакам — в області холки і вздовж хребта, кішкам — в область потилиці, на шкіру вушної раковини.
  Доза препарату становить: на дециметр шкіряного чи волосяного покриву тіла тварини термін розпилення аерозолю становить 5-7 секунд.
  При саркоптоидозах: свиней, великої рогатої худоби, овець, кіз, собак, котів, кролів, курячому кліща. Спосіб обробки: обприскування, які проводять 2-3 рази з інтервалом 10-12 днів.

  Використання в приміщеннях. Приміщення звільняють від тварин, по можливості герметично закривають. Механічно очищені стіни, підлога, стеля, рами та підвіконня вікон, дерев'яна яні годівниці, поїлки, інвентар та предмети догляду за тваринами обробляють безпосередньо з аерозольного балона.

  З відстані 20-30 см направити струмінь препарату на місця скупчення, пересування, можливого проживання ектопаразитів (щілини в стінах, підлозі, дверні та віконні коробки і рами, підстилки для тварин та ін.). Витрата — один балон на приміщення площею 50-60 м2. Обробку проводити при відкритих вікнах, з наступним провітрюванням, протягом 30 хв. Через 12-18 годин провітрюють приміщення, годівниці, поїлки, інвентар та предмети догляду, обмивають кальцинованою содою. При необхідності обробку повторити через 14 днів.

  Застереження
  Унікати забруднення препаратом і його робочими розчинами шкіри, очей, одягу обслуговуючого персоналу. При роботі застосовувати засоби індивідуального захисту.

  Протипоказання
  Не застосовувати препарат тваринам в останні місяці вагітності і під час тічки.

  Рядків очікування
  21 день після останньої обробки.

  Переваги препарату «Екстразоль М»

  1. Потрійне вплив компонентів комплексно впливає на різних комах і комах на різних стадіях розвитку.
  2. Тривалий післядія.
  3. Широка область застосування у ветеринарії, як у невеликих приватних господарствах, так і на великих агропідприємствах.
  4. Застосовується в приміщеннях і на відкритих майданчиках.
  5. Зручна форма випуску робить застосування економічним та ефективним, дозволяє проводити обробку в найбільш незручних місцях.
  6. Співвідношення ціна/якість робить препарат лідером серед аналогів.

  Форма випуску
  аерозольні балони 300 мл.

 • БрендКІН
  ВиробникКІН
  Країна виробництваУкраїна
  Колір та зовнішній вигляд
  Вага
  Розміри
  Інші характеристики
  Тип средстваСпреї
  Тип животногоКоні; Кішки; Птахи; Свині; Собаки
  Объем, мл300 мл
  НазначениеПроти бліх та кліщів
 • Дезінсектант спрей Екстразоль М КІН, 300 мл отзывы
  Отзывов ещё нет — ваш может стать первым!
   Оставьте отзыв об этом товаре первым!
  Купить Дезінсектант спрей Екстразоль М КІН, 300 мл
  «Екстразоль М» Терапія та профілактика ектопаразитарних захворювань сільськогосподарських та домашніх тварин: коней, великої рогатої худоби, овець, кіз, собак, котів, курей, свиней (сифункулятози, ктеноцефалідози, малофагози, саркоптоїдози; іксодідози; мелофагоз овець і коней, ураження овець личинками порожнинного овода (естроз), курячий кліщ). Використовується в комплексному лікуванні демодекозу собак, великої рогатої худоби. Препарат використовується для дезінвазії тваринницьких і господарського...
   В наличии 
  We use cookies. By continuing to use the site you agree to our privacy policy