Рукавички нестерильні Dermagel Coated латексні непудровані 100 шт., розмір S (6-7)
Латексні рукавички Dermagel Coated торгової марки Mercator Medical (Меркатор Медікал) призначені для захисту шкіри рук під час медичних оглядів, роботи в лабораторії і процедур, пов'язаних з підвищеними ризиками.
Рукавички непудровані, не викликають сухості і алергії. Мають еластичну щільну структуру, ідеально облягають долоню, при цьому не знижують чутливості пальців.
Латексні рукавички Меркатор Медікал мають білий колір, який підійде під будь-яку уніформу. Манжети не здавлюють кисті і не перешкоджають нормальному кровообігу. Поверхня рукавичок має текстуру, тому предмети не вислизають з рук.
Латексні рукавички Mercator Medical випускаються в картонній коробці по 100 шт.
ВАЖЛИВО! Не використати рукавички за наявності алергії до білок натурального латексу як у медика, так і у пацієнта.
Бренд Dermagel Виробник MercatorMedical Країна виробництва Малайзія Колір та зовнішній вигляд Колір Вага Розміри Інші характеристики Тип Рукавички для огляду Размер S Особливості Нестерильні; Непудровані Материал Латексні Кількість в упаковці, шт 100 шт - Рукавички нестерильні Dermagel Coated латексні непудровані 100 шт., розмір S (6-7) отзывыОтзывов ещё нет — ваш может стать первым!Оставьте отзыв об этом товаре первым!