Принада для гризунів Шторм BASF, 10 воскових таблеток в упаковці

 • Родентицид Шторм воскові брикети, 10 шт ефективний засіб для боротьби з щурами та мишами

  Родентицид Шторм це швидкодіючий препарат у формі брикетів, на основі воску. Діюча речовина — флокумафен, отрута який знижує згортання крові і викликає внутрішні кровотечі. Гризуни гинуть не відразу, а при достатньому накопиченні отрути в їх організмі. Як правило це відбувається на 3-5 день після поїдання принади. Таким чином, родичі отруєних гризунів не пов'язують їх смерть з поїданням приманки. У складі брикетів також присутні харчові компоненти та ароматизатори, завдяки яким принада є дуже привабливою для щурів і мишей, і вони охоче поїдають отруєне засіб.

  Переваги препарату Шторм:

  • брикети тривалий час зберігають свої властивості — до 2-х років,
  • економічний витрата — один брикет забезпечує загибель кількох гризунів,
  • виключено отруєння домашніх тварин, зважаючи на присутність спеціальної гіркоти, на яку гризуни не звертають уваги,
  • щури і миші, після першого вживання отрути, не відчувають ознак отруєння і сміливо поїдають засіб знову і знову, не подаючи ніяких сигналів небезпеки своїм родичам.

  Застосування і витрата. Як правило, 4-х брикетів достатньо для приміщення, площею 50 кв. м або 1 брикет в одну нору. Проте, один з брикетів може бути з'їдений відразу, тому приманки необхідно перевіряти і додавати засіб до тих пір, поки воно не залишиться не з'їденим. Розкладати брикети потрібно в тих місцях, де помічено пересування і проживання гризунів — вздовж стін, в кутах і під укриттями, біля сміттєзбірників, в санвузлах і т. п.

  Запобіжні заходи. Препарат Шторм токсичний для всіх домашніх тварин і людини. Особливо чутливі до нього собаки, більш стійкі кішки і птиці. Застосовувати отруту необхідно так, щоб ні тварини, ні діти її не знайшли. Навіть наявність горького компонента не є гарантією того, що приманку ніхто не з'їсть.

  З метою безпечного застосування препарату, брикети рекомендується закладати у спеціальні ящики, з вузькими щілинами, через які може пролізти лише щур або миша. Наприклад, картонні коробки або дерев'яні ящики, з виконаними невеликими отворами. Гризуни ж, залучені запахом приманки, обов'язково їй дістануться.

  Розкладати брикети Шторм слід у гумових рукавичках, щоб людський запах не залишився на приманці і щоб отрута не потрапила на шкіру.

 • БрендBASF
  ВиробникBASF
  Країна виробництваНімеччина
  Колір та зовнішній вигляд
  Вага
  Вага30 г
  Розміри
  Інші характеристики
  ФормаТаблетки
  НазначениеВсередині приміщення
  Кількість в упаковці, шт10 шт
  Вид грызуновДля щурів; Для мишей
 • Принада для гризунів Шторм BASF, 10 воскових таблеток в упаковці отзывы
  Отзывов ещё нет — ваш может стать первым!
   Оставьте отзыв об этом товаре первым!
  Купить Принада для гризунів Шторм BASF, 10 воскових таблеток в упаковці
  Родентицид Шторм це швидкодіючий препарат у формі брикетів, на основі воску. Діюча речовина — флокумафен, отрута який знижує згортання крові і викликає внутрішні кровотечі. Гризуни гинуть не відразу, а при достатньому накопиченні отрути в їх організмі. Як правило це відбувається на 3-5 день після поїдання принади. Таким чином, родичі отруєних гризунів не пов'язують їх смерть з поїданням приманки. У складі брикетів також присутні харчові компоненти та ароматизатори, завдяки яким принада є дуже привабливою...
   В наличии 
  We use cookies. By continuing to use the site you agree to our privacy policy