Засіб від гризунів Лускунчик (Щелкунчик) гранули муміфікувальні, 150 г

 • Лускунчик 150 р. високоефективний засіб для знищення сірих і чорних пацюків, і будинкових мишей в житлових, промислових і нежилих приміщеннях і навколо них з муміфікуючим ефектом

  Дози і спосіб застосування

  Засіб «Лускунчик» розкладати під укриттям у спеціальних або пристосованих для цього ємностях з картону, поліетилену або жерсті пінцетом (щоб виключити "людський запах" ) по пакетику для мишей, 2-3 пакетики для щурів в місцях заселення гризунів, поблизу нір, на шляху пересування, уздовж стін.

  Закладати через 2-15 м в залежності від виду та чисельності гризунів. Протягом 7-10 днів здійснювати контроль за поїданням засобу і там, де вона з'їдена, обов'язково заповнювати до початкового об'єму. Припинити розкладання засобу тоді, коли він залишається недоторканим гризунами. Гризуни починають гинути через 3-4 дні.

  Остаточний ефект настає через 6-10 днів. Залишки засобу, непридатні для повторного використання, разом з ємностями підлягають знищенню (спалюванню) або захороненню. Трупи гризунів необхідно зібрати і також знищити; спалити або закопати глибоко (0,5 м) в землю.

 • БрендАгромаг
  ВиробникАгромаг
  Країна виробництваУкраїна
  Колір та зовнішній вигляд
  Вага
  Вага150 г
  Розміри
  Інші характеристики
  ФормаГранули
  НазначениеВсередині приміщення
  Вид грызуновДля щурів; Для мишей
 • Засіб від гризунів Лускунчик (Щелкунчик) гранули муміфікувальні, 150 г отзывы
  Отзывов ещё нет — ваш может стать первым!
   Оставьте отзыв об этом товаре первым!
  Купить Засіб від гризунів Лускунчик (Щелкунчик) гранули муміфікувальні, 150 г
  Лускунчик 150 р. високоефективний засіб для знищення сірих і чорних пацюків, і будинкових мишей в житлових, промислових і нежилих приміщеннях і навколо них з муміфікуючим ефектом
   В наличии 
  We use cookies. By continuing to use the site you agree to our privacy policy