Спрей O.L.KAR Мухостоп водорозчинний гранулят, 50 мл

 • Цей інсектицид призначений для боротьби з мухами в приміщеннях, де утримуються тварини, а також у громадських місцях і на складах. Препарат Мухостоп треба застосовувати в таких місцях скупчення комах, як теплі стіни, стіни із сонячної сторони, віконні рами, опори, частини огорож, труби тощо. Препарат також ефективний для боротьби з блохами та тарганами.

  Тіаметоксам взаємодіє як антагоніст із рецепторними білками нікотинових ацетилхолінових рецепторів на постсинаптичній мембрані нервових клітин, що в кінцевому підсумку призводить до смерті мух. Тож механізм його дії відрізняється від такого інших інсектицидів. Водночас тіаметоксам здатний контролювати чисельність комах, резистентних до фосфорорганічних пестицидів, піретроїдів і карбаматів.

  Активна речовина, наявна в цьому інсектициді, токсично діє як у разі потрапляння всередину, так і в разі контакту із зовнішніми покривами (речовина проникає через поверхню тіла комахи).

  Спосіб застосування

  • Приготування робочого розчину: в ємності апарата для обприскування розчинити 6 г препарату Мухостоп у 48 мл холодної води, ретельно розмішати.

 • БрендO.L.KAR
  ВиробникO.L.KAR
  Країна виробництваУкраїна
  Колір та зовнішній вигляд
  Вага
  Вага6 г
  Розміри
  Інші характеристики
  Тип средстваСпрей
  ТипХімічний
  Состав1 г препарату містить активні речовини: ацетаміприд - 100 мг, 0.05% трикозен (феромон, який приваблює мух), денатоній бензоат 0.002% (гіркий компонент).
  ОсобливостіОтриманого розчину достатньо для обробки приміщень площею 1.2 м2. Безпосередньому обприскувати потрібно приблизно 30% поверхні.
  Объем, мл50 мл
  НазначениеВсередині приміщення
  Вид животногоБлохи; Мухи; Таргани
 • Спрей O.L.KAR Мухостоп водорозчинний гранулят, 50 мл отзывы
  Отзывов ещё нет — ваш может стать первым!
   Оставьте отзыв об этом товаре первым!
  Купить Спрей O.L.KAR Мухостоп водорозчинний гранулят, 50 мл
  ​Цей інсектицид призначений для боротьби з мухами в приміщеннях, де утримуються тварини, а також у громадських місцях і на складах. Препарат Мухостоп треба застосовувати в таких місцях скупчення комах, як теплі стіни, стіни із сонячної сторони, віконні рами, опори, частини огорож, труби тощо. Препарат також ефективний для боротьби з блохами та тарганами.
   В наличии 
  We use cookies. By continuing to use the site you agree to our privacy policy