Щітка зубна для собак двостороння з 2 насадками

 • Зубна щітка допомагає позбавитися від зубного нальоту і неприємного запаху в ротовій порожнині (при регулярному використанні). Двостороння зубна щітка з 2-мя різними чистячими голівками: велика голівка для передніх зубів і маленька для задніх. Різна довжина щетин максимально збільшує доступ до усіх зубів, навіть у важкодоступних місцях у роті тварини. Прогумована ручка гарантує, що щітка не вислизне з рук при чищенні.

  Чому потрібне чищення зубів тварини?
  Регулярний догляд за зубами собаки або кішки допомагає уникнути ветеринарної обробки і дорогого лікування зубів і ясен в майбутньому. Головна причина проблем із зубами - це білкова їжа, призначена для людини, якою годують домашню тварину. Така їжа залишає наліт і, застряючи між зубів сприяє розмноженню бактерій. Особливо чищення потрібне, якщо ви годуєте тварину консервами, які не містять твердих часток, як сухий корм. Наліт на зубах після консерви має бути зчищений, щоб уникнути неприємного запаху, псування зубів і подальшого утворення зубного каменю.

  Спосіб застосування :
  Намочіть щітку і нанесіть не велику кількість пасти на щітку і дайте тварині злизати пасту з щітки. Паста для тварин абсолютно безпечна для ковтання. Після того, як ваша тварина спробувала пасту, нанесіть пасту на щітку і починайте чистити зуби. Не забувайте хвалити тварину під час процедури.

 • БрендФауна
  Країна виробництваУкраїна
  Колір та зовнішній вигляд
  КолірСиній
  Вага
  Розміри
  Інші характеристики
  Тип средстваЗубні щітки
  НазначениеДогляд за порожниною рота
  Вид животногоКішки; Собаки
 • Щітка зубна для собак двостороння з 2 насадками отзывы
  Отзывов ещё нет — ваш может стать первым!
   Оставьте отзыв об этом товаре первым!
  Купить Щітка зубна для собак двостороння з 2 насадками
  ​Зубна щітка допомагає позбавитися від зубного нальоту і неприємного запаху в ротовій порожнині (при регулярному використанні). Двостороння зубна щітка з 2-мя різними чистячими голівками: велика голівка для передніх зубів і маленька для задніх. Різна довжина щетин максимально збільшує доступ до усіх зубів, навіть у важкодоступних місцях у роті тварини. Прогумована ручка гарантує, що щітка не вислизне з рук при чищенні.
   В наличии 
  We use cookies. By continuing to use the site you agree to our privacy policy