Розчин для ін'єкцій Гепаксин гепатопротектор (орнітин, цитрулин, аргінін) Ветсинтез, 100 мл

 • Опис
  Масляниста рідина від безбарвного до світло-жовтого кольору.

  Склад
  1 мл препарату містить діючу речовину:
  L-апрінін - 40,0 мг
  L-орнітин – 15,0 мг
  L-цитрулін – 10,0 мг.
  Допоміжні речовини: бетаїн гідрохлорид, сорбітол, лідокаїну гідрохлорид, метилпарабен, пропілпарабен, вода для ін'єкцій.

  Фармакологічні властивості
  ATC-vet класифікаційний код QA05 - ветеринарні препарати, що застосовуються при патології печінки та жовчовивідних шляхів.
  Препарат Гепаксин - гепатопротектор, що має сукупні фармакологічні властивості окремих складових з вираженою стимулюючою, захисною та жовчогінною дією на печінку, покращують її функції та метаболізм, оптимізуючи основні фізіологічні процеси.
  L-аргінін – стимулює клітинний метаболізм, сприяє знешкодженню та виведенню аміаку, регулює рівень цукру в крові та знижує молочнокислий ацидоз, зумовлений м'язовим навантаженням, активує систему азотовмісних ферментів, синтезує нітрозогрупу, забезпечуючи необхідний тонус артерій.
  L-opніmuн – бере участь в орнітиновому циклі сечоутворення Кребса (утворення сечовини з аміаку), знижує в організмі рівень аміаку, підвищений при захворюваннях печінки, сприяє синтезу інсуліну та соматотропіну, активізує білковий обмін.
  L-цuтрулін - амінокислота, яка бере участь у циклі утворення сечовини та сприяє її виведенню з організму.Бетаїн є природним джерелом метильних груп і гепатопротектором, що позитивно впливає на обмін речовин і покращує стан епітелію кишечника, забезпечує більш повне засвоєння енергії раціону, підвищує стійкість до стресів, має жовчогінну та ліпотропну дію, активує метаболічне метилювання в печінці та синтез фосфолі. .
  Сорбітол - енергетична речовина, накопичується в печінці у формі глікогену, частково компенсує негативний енергетичний баланс, має виражений сечогінний ефект.
  Застосування препарату призводить до підвищення витривалості організму, поліпшення функції серця, зменшення підшкірного жиру, збільшення м'язової маси за рахунок прискорення обмінних процесів у клітинах, поліпшення проникнення в клітини вітамінів, мінералів та виведення продуктів розпаду. Препарат зменшує ризик виникнення жирової дистрофії печінки, нефрозу, міокардозу, запобігає виникненню стресів (теплового, транспортного та ін.), підвищує апетит та засвоєння кормів, покращує травлення та всмоктування жирів, що особливо важливо у період інтенсивного зростання тварин.
  Препарат швидко всмоктується з місця введення, проходить гістогематичний бар'єр та розподіляється на всі органи та тканини. Частково утилізується у процесах метаболізму, решта виводиться нирками.
  Препарат за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин, в терапевтичних дозах не має ембріотоксичної, тератогенної, канцерогенної та сенсибілізуючої дії.

  Показання до застосування
  Застосовують тваринам самостійно або у складі комплексної терапії при гострих та хронічних захворюваннях печінки різної етіології, для нормалізації функції та регенерації клітин печінки після ендо- та екзотоксікозів, соматичних або інфекційних захворювань, для зниження гепатотоксичної дії лікарських засобів, прискорення відновлення печінки у періоди інтенсивного перевантаження. нормалізації обміну речовин, підвищення загальної резистентності та продуктивності, профілактики та лікування у стресовий період, прискорення зростання при відгодівлі тварин.

  Спосіб застосування та дози див. інструкцію до застосування

  Протипоказання
  Підвищена індивідуальна чутливість тварин до компонентів препарату (зокрема в анамнезі). При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до компонентів препарату, проявах алергічних реакцій застосування її припиняють і, при необхідності, призначають тварині антигістамінні препарати та засоби симптоматичної терапії.

  Застереження
  Побічні дії
  У дозах, що рекомендуються, побічних явищ, як правило, не спостерігається.
  При виникненні побічних явищ (свербежу, нудоти, рвоти, тремору м'язів) застосування препарату припиняють та застосовують десенсибілізуючу терапію.
  Препарат не рекомендується змішувати із іншими ветеринарними препаратами.

  Форма випуску
  Флакони з нейтрального скла марки НС-1, НС-2, УСП-1, закриті гумовими пробками під алюмінієві обкатки, об'ємом 10, 20, 50, 100 та 200 мл. Вторинна упаковка – картонна коробка.

  Зберігання
  У закритій упаковці виробника, у сухому, захищеному від прямих сонячних променів, у недоступному для дітей та тварин місці. Окремо від харчових продуктів та кормів при температурі від 5°С до 25°С.

  Термін придатності
  2 роки.
  Термін придатності після першого відкриття первинної тари за дотримання умов зберігання - не більше 21 доби.
  Для застосування у ветеринарній медицині!

  Виробник:
  ТОВ "Ветсинтез", вул. Смольна, 30, м. Харків, Україна.

 • БрендВетсинтез
  ВиробникВетсинтез
  Країна виробництваУкраїна
  Колір та зовнішній вигляд
  Вага
  Вага150 г
  Розміри
  Інші характеристики
  Тип животногоБики; Вівці; Коні; Корови; Собаки; Телята; Кішки; Свині
  ТипГепатопротектори
  Объем, мл100 мл
  Лекарственная формаРозчин
 • Розчин для ін'єкцій Гепаксин гепатопротектор (орнітин, цитрулин, аргінін) Ветсинтез, 100 мл отзывы
  Отзывов ещё нет — ваш может стать первым!
   Оставьте отзыв об этом товаре первым!
  Купить Розчин для ін'єкцій Гепаксин гепатопротектор (орнітин, цитрулин, аргінін) Ветсинтез, 100 мл
  Показання до застосування Застосовують тваринам самостійно або у складі комплексної терапії при гострих та хронічних захворюваннях печінки різної етіології, для нормалізації функції та регенерації клітин печінки після ендо- та екзотоксікозів, соматичних або інфекційних захворювань, для зниження гепатотоксичної дії лікарських засобів, прискорення відновлення печінки у періоди інтенсивного перевантаження. нормалізації обміну речовин, підвищення загальної резистентності та продуктивності, профілактики та...
   В наличии 
  We use cookies. By continuing to use the site you agree to our privacy policy