Краплі для кішок до 2,5 кг Broadline від бліх, кліщів та гельмінтів, 3 піпетки

 • Турбота про домашнього вихованця- це не тільки занепокоєння про годування, а і про його зручність, це, ймовірно, насамперед повсякденний контроль його здоров'я. І завдання найпершої важливості для заводчика – це допомога улюбленцеві у недопущенні появи, виявленні та боротьбі з паразитами. Бродлайн Спот-Он від Меріал призначається для запобігання появи та боротьби проти бліх і кліщів, гельмінтів.

  Блохи – один із найпоширеніших паразитів. Те, що у Вашого вихованця блохи досить просто можна зрозуміти. Тварина сильно свербить, стає нервовою, і на шкірі та шерсті стають помітні яйця, личинки бліх, а також сліди їх життєдіяльності. Оскільки блохи ще є рознощиками різних захворювань, то боротися з ними необхідно рішуче і оперативно. Також з настанням тепла всі власники тварин починають більше часу проводити з вихованцем на свіжому повітрі. Здавалося б, що це може бути поганого? Звичайно ж, у самих прогулянках абсолютно нічого. Але з настанням весни, прокидаються не лише дерева та тварини, а також і кліщі. Кліщ досить небезпечний для тварин, адже крім природних дискомфорту та больових відчуттів у Вашого вихованця, кліщі найчастіше можуть бути переносниками серйозних захворювань. У зв'язку з цим ветеринари настійно рекомендують не тільки оглядати вихованця після прогулянки, але й застосовувати спеціальні засоби захисту від цього виду паразитів. Адже захистити вихованця від потрапляння в його організм яєць гельмінтів практично неможливо. У зв'язку з цим ветеринари рекомендують завжди уважно спостерігати за поведінкою Вашого четвероного друга, щоб вчасно виявити факт зараження, а також застосовувати протигельмінтні препарати для профілактики.

  Broadline spot-on обов'язково зможе допомогти Вашому домашньому улюбленцю, як якщо зараження вже сталося, так і для профілактики. Він підходить для котів та кішок. Виробляється Broadline spot-on у вигляді крапель. Краплі від паразитів – одна з найпоширеніших форм таких препаратів. Вони капаються на загривку тварині, тим самим не даючи їй можливості злизати їх. Вони досить ефективні, причому досить тривалий період. Але для більшості тварин вони безпечні. Хоча в будь-якому випадку перед застосуванням варто проконсультуватися з фахівцем, і уважно стежити за самопочуттям вихованця в перші дні після застосування.

  Первинною діючою речовиною є Фіпроніл - контактне інсекто-акарицидне, накопичуючись в епідермісі та сальних залозах тварини, він впливає на ектопаразити; для лікування та профілактичного захисту кішок і собак від бліх, вошей, комарів, вушних та іксодових кліщів та у місцях їх утримання. Празиквантел - препарат використовуються для лікування нематод, аскарид, волосоголовець у собак і кішок, дуже ефективний для запобігання зараженню серцевими хробаками.

  Бродлайн Спот-Он Меріал захищає Вашого вихованця від бліх та кліщів, гельмінтів.

 • БрендMerial
  ВиробникMerial
  Країна виробництваФранція
  Колір та зовнішній вигляд
  Вага
  Розміри
  Інші характеристики
  Тип средстваКраплі
  Тип животногоКішки
  Объем, мл0.3
  НазначениеПроти бліх та кліщів; Проти глистів
  Кількість в упаковці, шт3
  Действующие веществафіпроніл 25 мг, S-метопрен 30 мг, эприномектин 1,2 мг, празиквантел 25 мг
 • Краплі для кішок до 2,5 кг Broadline від бліх, кліщів та гельмінтів, 3 піпетки отзывы
  Отзывов ещё нет — ваш может стать первым!
   Оставьте отзыв об этом товаре первым!
  Купить Краплі для кішок до 2,5 кг Broadline від бліх, кліщів та гельмінтів, 3 піпетки
  Broadline spot-on захищає Вашого вихованця від бліх та кліщів, гельмінтів.
   В наличии 
  We use cookies. By continuing to use the site you agree to our privacy policy