Краплі для котів вагою від 2кг PerFect проти бліх, кліщів та власоїдів, 5 піпеток

 • Рідина від світло-коричневого до жовтувато-коричневого кольору зі специфічним запахом складових компонентів, під час зберігання допускається поява незначного осаду.

  1 мл препарату містить активні речовини:

  • фіпроніл — 100.0 мг
  • альфа-циперметрин — 1.0 мг
  • допоміжні речовини: диметилсульфоксид, бензилбензоат, полісорбат-80, бутилгідрокситолуол, бутилгідроксіанізол, спирт ізопропіловий

  Фармакологічні властивості

  ATC vet QP53, ектопаразитициди, інсектициди й репеленти.

  Препарат має виражену інсекто-акарицидну дію щодо личинкових і дорослих форм розвитку бліх, вошей, волосоїдів, іксодових і саркоптоїдних кліщів кішок.

  PerFect краплі — комбінований препарат, до складу якого входять фіпроніл і альфа-циперметрин.

  Фіпроніл — 5-аміно-1- [2,6-дихлоро-4 (трифлуорометил) феніл] -4 — [(трифлуорометил) сульфініл] 1Н-піразол-3-карбонітрил, похідне фенілпіразол з інсектицидною й акарицидною дією.

  Фіпроніл порушує процес проходження іонів хлору в ГАМК — залежних рецепторах ектопаразитів, передавання нервових імпульсів і діяльність нервової системи, викликаючи їхню загибель. Не впливає на центральну нервову систему ссавців.

  Після нанесення на шкіру фіпроніл акумулюється в епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах тварини та має тривалу контактну інсектоакарицидну дію. Після нанесення препарату, фіпроніл розподіляється поверхнею тіла впродовж 24 годин.

  Альфа-циперметрин — це контактний синтетичний піретроїд із широким спектром інсектицидної дії, який блокує передавання нервових імпульсів, викликаючи порушення координації рухів, параліч і загибель ектопаразитів, також має репелентні властивості. Він швидко метаболізується і виводиться з організму, тому не накопичується в тканинах тварин.

  Під час нанесення на шкіру в рекомендованих дозах не чинить місцево-подразнювальної та резорбтивно-токсичної дії, у разі потрапляння в очі викликає подразнення. Препарат є токсичним для риб і бджіл.

  У першому випадку, характеризується гострими болями, підвищенням артеріального тиску, збудження, дратівливість і безсоння, рекомендують використовувати аплікатор Ляпко перед сном або в другій половині дня. Тривалість використання плоского аплікатора Ляпко 15-30 хвилин і більше, а для валика 10-15 хвилин.

  Профілактика та лікування кішок у разі уражень ектопаразитами:

  • блохами (Ctenocephalides felis., Babesia canis, Babesia gibsoni, Babesia vogeli, Ehrlichia canis, Anaplasma phagocytophilum);
  • кліщами (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp., Sarcoptes canis, Neotrombicula automnalis, Haemaphysalis spp., Boophilus calcaratus, Demodex canis, Demodex cati, Demodex gatoi)
  • вошами (Felicola subrostratus, Linognathidae)
  • волосоїдами (Trichodectes canis)
  • комарами (Aedes, Culex, Anopheles)

  Лікування кішок у разі уражень вушними кліщами (Otodectescynotis).

  Лікування кішок у разі уражень деякими різновидами паразитів (Cheyletiella), що викликають безгнійний дерматит.

  Спосіб застосування та дози

  Препарат призначають одноразово дорослим кішкам, кошенятам віком від 12 тижнів і масою тіла понад 2 кг.

  Препарат наносять на суху, неушкоджену шкіру тварини між лопатками, а під час уражень вушним кліщем — на шкіру вушної раковини. Для нанесення препарату необхідно надломити кінчик піпетки та розділити шерсть тварини між лопатками, щоб було видно шкіру, притиснути кінчик піпетки до шкіри та натиснути на піпетку декілька разів, щоб нанести весь вміст на шкіру.

  Дози препарату становлять: коти масою тіла від 2 кг — 1 піпетка по 0,6 мл препарату.

  Для запобігання повторній інвазії тварин ектопаразитами потрібно періодично замінювати або обробляти підстилки інсектицидними засобами.

  У разі ураження тварин іксодовими кліщами препарат наносять у дозі — 1 крапля безпосередньо на кліща та місце його прикріплення до шкіри. Якщо впродовж 20 хвилин кліщ сам не відпаде, то його акуратно витягують пінцетом.

  З лікувальною метою у разі нотоедрозу кішок препарат застосовують 2-4 рази з інтервалом 7-10 днів; з профілактичною метою — 1 раз на місяць. Лікування рекомендується проводити комплексно із застосуванням етіотропних, патогенетичних і симптоматичних засобів.

  Однієї дози достатньо для захисту тварини впродовж 6 тижнів від ураження блохами та впродовж 3-4 тижнів від ураження кліщами.

  Під час оброблення тварин препаратом не допускати потрапляння препарату в очі тварин і злизування препарату тваринами.

  Протипоказання

  • Не використовувати кошенятам до 12 тижнів, тваринам із масою тіла менш ніж 2 кг.
  • Не застосовувати хворим, виснаженим і ослабленим тваринам.
  • Не використовувати для лікування інших різновидів тварин, особливо кроликів через ризик виникнення небажаних реакцій, які можуть призвести до загибелі тварин.
  • Не використовувати вагітним тваринам і самицям під час лактації.
  • Підвищена чутливість до компонентів препарату.

  Застереження

  • Під час роботи з препаратом дотримуватися основних правил гігієни й безпеки, прийнятих під час роботи з ветеринарними препаратами.
  • Не дозволяти тваринам злизувати препарат, утримувати їх якнайдалі від відкритого вогню та нагрівальних приладів.
  • Важливо дотримуватися правил безпечної фіксації тварин.
  • Після оброблення тварин необхідно вимити руки з милом. Впродовж 48 годин після оброблення тварин не можна гладити по шерсті та допускати тварину до маленьких дітей.
  • Не рекомендується купати тварин 48 годин до та після оброблення препаратом.
  • Не допускати потрапляння препарату в очі.

  Зберігання: препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, якнайдалі від опалювальних приладів, окремо від продуктів живлення й кормів за температури від 5 до 30 °С.

 • БрендВетсинтез
  ВиробникВетсинтез
  Країна виробництваУкраїна
  Колір та зовнішній вигляд
  Вага
  Розміри
  Інші характеристики
  Тип средстваКраплі
  Тип животногоКішки
  Объем, мл0,6
  НазначениеПроти бліх та кліщів
  Кількість в упаковці, шт5
  Действующие веществаАльфа-циперметрин; Фіпроніл
 • Краплі для котів вагою від 2кг PerFect проти бліх, кліщів та власоїдів, 5 піпеток отзывы
  Отзывов ещё нет — ваш может стать первым!
   Оставьте отзыв об этом товаре первым!
  Купить Краплі для котів вагою від 2кг PerFect проти бліх, кліщів та власоїдів, 5 піпеток
  Перфект краплі спот-он для котів від 2кг 0,6 мл (фипр+циперметр) №5 проти бліх, кліщів, комарів
   В наличии 
  We use cookies. By continuing to use the site you agree to our privacy policy